Leden 2010

Vampire Diaries - Kiss me

31. ledna 2010 v 21:30 | Sisi-skejt |  Videa - all

Moje výroba
Udělala jsem takové jednoduché video s Vampire Diaries a polibky v tom seriálu.
Video jsem doplnila i polibky z New moon. Mno snad se líbí x) x) x)

Dakota byla téměř bez halenky v The Runaways.

31. ledna 2010 v 10:57 | Sisi-skejt |  Zajímavosti
"Kdyby byla trochu starší, skočila by do té scény rovnou po hlavě." Režisérka Floria Sigismondi odhalila v Los Angeles Times, že když se přiblížilo na žhavé scény ve filmu, Dakota je opravdu musela udělat, ovšem vše s oklikou pro životopisný film o Joan Jett a Cherie Currie.

"Bylo tam toho opravdu hodně, co jsem chtěl udělat ale nemohl jsem," řekl pomocník režie. "Kdyby jí bylo 18 let, mohl bych jí ten film dovolit točit bez košile... jen aby to mělo trochu více reality." ovšem, vše má svá pravidla. "Ostatní moli jít spát, ale my jsme stále točili další scény."

Dakota Fanning (15) také měla líbací scénu s Kristen Stewart. Ale ona sama, je mezi těmi, kteří se vůbec nestarají o všechny ty řeči kolem polibku stejného pohlaví.
"Myslím, že pro mě to nikdy nebyla moc velká věc." řekla pro Push MTV v průběhu festivalu v Sundance.

"The Runaways" je příběh o skupině dívek v 70 letech, tvořenou Joan Jett a Cherie Currie. Je o příběh o dospívající kapele, neboť její zkušeností je sláva a zklamání. Chystáte se do kina? Vydržte do 19. Března.

Damon & Elena

30. ledna 2010 v 22:23 | Sisi-skejt |  Videa - all

*Info about blog*

30. ledna 2010 v 12:30 | Sisi-skejt |  informace
Oky. Tak někteří z vás už znají adresu blogu kam se budu stěhovat. Moje nová přezdívka bude Sammy♥Kris, jak už jsem psala minule. A blog na, který se budu stěhovat je kris-teen.blog.cz . Ale ještě se tam nestěhuji. Musím ještě doplnit nějaký rubliky atd... Do konce února už budu přestěhovaná. SB, beru sebou, ale zápis bude.

6.kolo SONP

29. ledna 2010 v 19:05 | Sisi-skejt |  SONP
Je tu šesté kolo Soutěže o nej Twilight saga postavu

Vypadla Cullen.girl, která soutěžila s Rosalii Hale (1 hlas)
Děkuji za účast

Kristen Stewart - The Runaways

29. ledna 2010 v 12:24 | Sisi-skejt |  Zajímavosti
Kristen Stewart je opět středem pozornosti! Tentokrát za to však nemůže sága Twilight, ale filmová novinka The Runaways.

Film vypráví o skutečné holčičí kapele The Runaways, která byla založena v sedmdesátých letech v USA. Její frontmankou byla rockerka Joan Jett , a právě tu si zahrála Kristen.

Což prý nebylo nic jednoduchého. Kristen totiž nedávno přiznala, že "přehodit" se z citlivé Belly na drsnou Joan byla opravdová dřina a navíc na to měla jen velmi málo času...

Zdá se ale, že na filmovém plátně není nic poznat. The Runaways měl již premiéru na filmovém festivalu nezávislých filmů v Sundance a sklidil nadšené ovace. Už aby byl u nás...

Jared & Jensen - The Dolphin Song

28. ledna 2010 v 18:18 | Sisi-skejt |  Videa - all

Video o dvou hercích ze seriálu Supernatural.

Kristen Stewart Sundance 2010 Interview

28. ledna 2010 v 14:17 | Sisi-skejt |  Rozhovory

Moderátor: "Lidé Vás znají mnohem více z Twilight, myslíte si, že můžete nějak překvapit nebo šokovat Twi-fans v tomto filmu?"
Kristen: "Ano, ale nemusí to být přímo šokující, to v žádném případě, je to film o striptérce, takže trochu jiné, to bude. Nemusí jít ani o ten striptýz. Myslím, že je to opravdu dobrý příběh, většina z Twi-fans jsou mladé dívky, a tento příběh bude opravdu dobrý zvláště pro ně."
"Tak nějak to vyplývá ze skutečnosti, z lidí kteří nemají na vybranou... kteří nemají tu možnost volby a musejí to dělat."
"Mluvím velmi tragicky, protože je to tak hrozné, ale ... je to asi jediný způsob, jak to popsat..."

5.kolo SONP - konec

27. ledna 2010 v 20:12 | Sisi-skejt |  SONP
Je tu páté kolo Soutěže o nej Twilight saga postavu

Vypadla Katuuskaworld, která soutěžila s Edwardem Cullenem (1 hlas)
Děkuji za účast

Robert Pattinson chce být Spider Man!!!

27. ledna 2010 v 16:22 | Sisi-skejt |  Zajímavosti
Novou star hledá společnost Columbia do svého filmového hitu Spider Man.
Brzy se má začít natáčet už čtvrté pokračování tohoto movie komiksu a dosavadní představitel hlavní role, Tobey Maguire, v něm hrát nebude!

"Tobey měl velké výhrady ke scénáři, tak jsme naši spolupráci ukončili," vyjádřil se mluvčí studia a hned také dodal, že Columbia už svého favorita na roli Spider Mana má!

A není jím nikdo jiný, než hvězda Twilight Robert Pattinson, (23)! Scénáristé prý mají v plánu přenést se do teenagerovských let Petera Parkera alias Spider Mana, a to je právě ten důvod, proč by hlavní hvězdou měl být Rob!
.
V Hollywoodu se teď o ničem jiném nemluví. Je ale také jasné, že pokud Robert roli získá, nebude to mít vůbec jednoduché. Fanoušci jsou totiž zvyklí na Tobeyho a navíc se jako Spider Man musí zamilovat do výrazně starší Kirsten Dunst (27) v roli Mary Jane, což bude vyžadovat hodně hereckého umění.

Kristen Stewart: "Chtěla jsem si dát pauzu od světa Twilight"

27. ledna 2010 v 16:21 | Sisi-skejt |  Zajímavosti
Mezi prohlášení Kristen Stewart na Sundance Film Festival řekla herečka, že je skvělé že si mohla zahrát ve filmu "The Runaways", protože si tak mohla alespoň udělat přestávku od světa Twilight.
Kristen Stewart se jako herečka velmi podílela na úspěchu Twilight ságy a tvrdí, že je ráda že si mohla alespoň na chvíli od světa Twilight dát pauzu. Dosvědčuje to její nový film "The Runaways", kde hraje se svou "kolegyní" z Twilight - Dakotou Fanning.
"Je to opravdu něco uplně jiného. Měla jsem ale pouze tři týdny abych dokázala změnit svůj emocionální stav Belly Swanové a dokázala se vžít do nové role Joan Jett", řeka Kristen. "Celkově vypadá docela tvrdě, jde o chůzi a držení těla, to všechno ji vede k tomu jaké má názory a co si myslí, že je správné. Můžu se s ní v některých věcech dost ztotožnit, takže to je velmi super."
Kristen také řekla, že každý, kdo věří že jsou ženy silné, jistě pochopí i tento film. "Každý, kdo má podobné nebo stejné názory jako Joan se film určitě bude velmi líbit," řekla


Joan Jett talks about Kristen Stewart

27. ledna 2010 v 10:12 | Sisi-skejt |  Zajímavosti
Je tu krátký rozhovor se zpěvačkou Joan Jett
Stránka HollywoodLife.com mluvila se zpěvačkou Joan Jett o filmu "The Runaways" a znova moc hezky mluvila o Kristen.

Kristen Stewart, 19let, se může zdát jako osamělá a nepříliš temperamentní dívka, ale Joan Jett, 51, řekla, že je velmi zábavná a pozoruhodná. Joan také mluvila na premiéře filmu The Runaways, a řekla nám, že bylo skutečně skvělé pracovat s Kristen Stewart. "Viděla jsem ji ve spoustě filmech a na obálkách různých časopisů, řekla Joan. Také řekla, že Kristen téměř nepotřebuje žádné pokyny (při natáčení).

A jaký jste měla pocit, když jste mohla Kristen zase spatřit?
"Myslím, že to bylo opravdu něco super," přiznala Joan.

Kristen Stewart - oblíbené projevy

26. ledna 2010 v 20:38 | Sisi-skejt |  Twilight videa

Luxus. Určo se jukněte !!! xD xD

Kristen a Dakota mluví o líbácí scéně v The Runaways.

26. ledna 2010 v 18:09 | Sisi-skejt |  Zajímavosti
I když byl polibek ve spolupráci, s hvězdami z New Moon, Kristen Stewart a Dakotou Fanning v jejich novém filmu "The Runaways", úžasný pro fanoušky, i samotné hvězdy říkají, že to nebyl problém. Ve skutečnosti, o tom mluvily s MTV News v roce 2010 na filmovém festivalu Sundance, kde byly na propagaci filmu.

"Nikdy jsem to jako velký problém neměla," říká Fanning, která hraje hlavní zpěvačku Cherie Currie z Runaways. Cherie řekla, že políbit Joan Jett ve filmu, byla jedna z hlavních věcí a znaků, které film popisovaly.

Stewart okomentovala svůj pocit z polibku s Fanning tak, že prostě následovala scénář a že neměla nijak určitou strategii nebo způsob, jak šokovat fanoušky Twilight.
"Pro mě to nebyl nijak velký ani důležitý problém, zvláště v takovém příběhu, který byl napsán tak, jak to bylo - podle pravdy." vysvětlila o polibku ve filmu.

Dodala, že samotný akt líbání, byl rozšířením přátelství mezi nimi a zároveň pouto, jako spoluhráči před kamerou.
"Bylo to, jako kdyby jen na jednu noc, takové to úžasné pouto, které se dá v pohodě sledovat ve filmu. Ovšem s dnešními dospívajícími dětmi to nemá nic společného!" trvala na tom, Stewart.

Kristen Stewart - Paparazzi

26. ledna 2010 v 16:44 | Sisi-skejt |  Novinky
free image host.free image host.free image hostfree image host


Avatary // Robert Pattinson

25. ledna 2010 v 14:25 | Sisi-skejt |  Obrázky
---
-----

Nový Barbar Conan? Kellan Lutz!

25. ledna 2010 v 14:24 | Sisi-skejt |  Zajímavosti
Kellan má jasné plány do budoucna...
V kůži svalovce Arnolda Schwarzeneggera se vidí hvězda Twilight Kellan Lutz. Rád by si totiž zahrál hlavní roli v remaku akčního fantasy filmu Barbar Conan.

"Je to něco, po čem opravdu toužím a udělám všechno proto, abych opět nabral svaly, jaké jsem míval. Byl jsem fakt velkej kluk," svěřil se Kellan

Teď hvězda Twilight čeká na kamerové zkoušky. "Doufám, že dopadnou dobře, protože scénář je naprosto skvělý!"

Přestože Kellan má velkou šanci roli získat, má silného protivníka. Je jím Jason Momoa ze seriálu Hvězdná brána. Uvidíme, kdo vysněnou roli získá...

ECLIPSE TRAILER JE UŽ PŘIPRAVEN !

25. ledna 2010 v 14:18 | Sisi-skejt |  Novinky

Slyšíme a máme rádi naše fanoušky. Uvidíte první trailer
k Eclipse co nejdříve "je připraven" !