autorské práva

blog.blog.cz

30. května 2008 v 22:07 | Simča

autorské práva

30. května 2008 v 22:06 | Simča
Tyto podmínky upravují vztah mezi uživatelem a provozovatelem tohoto blogovacího systému (dále jen "služba").
  1. Zodpovědnost za veškeré texty, obrázky a další obsah blogu nese uživatel.
  2. Zakázán je jakýkoliv obsah, který porušuje platné zákony, zejména porušuje autorský zákon (či jen odkazuje na obsah porušující autorský zákon, např. nelegální software či hudbu), šíří nesnášenlivost či podněcuje k zločinnosti. Dále je zakázán erotický obsah, hrubě urážlivý či nemorální obsah, či takové užívání služby, které ji úmyslně narušuje, přetěžuje či poškozuje její jméno. Provozovatel si vyhrazuje právo takovéto blogy smazat, a to i bez předchozího upozornění. Také je oprávněn smazat blog, který je déle než tři měsíce neužívaný (autor se do něj nepřihlásil).
  3. Provozovatel prohlašuje, že bude využívat svých prostředků, znalostí a dovedností, aby zajistil spolehlivost a bezpečnost služby. Ale vzhledem k tomu, že je služba bezplatná, nezaručuje stoprocentní funkčnost ani bezchybnost. Uživatel souhlasí, že nemá nárok na úhrady jakékoliv škody spojené s užíváním služby.
  4. Provozovatel si vyhrazuje právo jakéhokoliv zásahu do systému, včetně změny těchto pravidel, bez nutnosti předchozího oznámení uživatelům.
  5. Provozovatel je oprávněn zobrazovat na stránkách služby reklamu, a to i kontextově cílenou.
  6. Pro založení blogu je nutná e-mailová adresa. Provozovatel je oprávněn na ni zasílat mail s aktivačním kódem a novinky ze svých služeb. Provozovatel se zavazuje, že adresu nepředá třetím stranám ani ji sám nevyužije k zasílání nevyžádané pošty.
 
 

Reklama